Minust

]

Tere armas! Mul on südamest rõõm Sind siin tervitada.

Mina olen Gerda – olen oma elu teadlik looja ja praktik. Kuniks ma arvasin, et minu õnn  peitub kuskil väljaspool mind, oli elu igav. Sellel hetkel, kui sain aru, et ainult mina ise olen vastutav oma elus toimuva ees ja selles osas ka teadlikult muudatusi ellu viima asusin ei pidanud ma kaua ootama, kui positiivsed sündmused ja soovid minu elus realiseeruma hakkasid. Kõige  väärtuslikumad kogemused on tulnud mulle läbi eneseotsingute ja leidmiste. Mõistmine, et  tänulikkus, andestamine, ning armastuse jagamine ja vastuvõtmine on ilus kingitus nii endale kui ka teistele ning on suurim edasiviiv jõud, mis toob igasse päeva palju rõõmu ja rahulolu. Vastutuse võtmine enda elus toimuva eest on võti parima reaalsuseni, mida soovida võime.

Kõige erilisem ja helgem teejuht selles elus on mulle minu tütar Melissa – minu armas hingelind. Tema tulemine oli tema hingele suur võitlus ja minule elu suur õppetund, et allaandmine ja käega löömine ei tule kõne allagi, sest alati on lootust. Ja täna sellele tagasi vaadates olles palju teadlikum endast  näen ma selgelt, et enesele teadmata olin ma iga päev avatud ainult lahendustele mitte takistustele. Elu paneb vahetevahel meid olukorda, kus me anname vabaks endast kõik olemas olevad ressursid ja sellel hetkel võime tunda täiesti reaalselt kuidas elu hakkab kandma ja toetama.

Tean et juhuseid ei ole olemas, oskus näha  suuremat pilti ning elu ja olukordade sünkroonsust aitab alati minna edasi kergelt ja pehmelt. Väärtuslik teadmine minus täna on see, et olles avatud ja läbipaistev oma soovides loome me alati oma paremat ja ilusamat reaalsust just sellisel moel, mis on hetkel parim võimalik.  Gerda Kristallituba on minu esimene iseloomine ja elu peateele astumine. Mulle meeldib asju teha vabaduses ning  kooskõlas oma sisemise voolamisega, südamest ning hingega.

 

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

btt