Essentsid kannavad endas looduse väge ja energiat. Essentside valmistamisel kasutatakse emakese Maa ande- lilled, puud, mineraalid ja kristallid. Essentsid on vibratsioonil põhineva tervendamise üks vorm. Kristalliessentsid on vedelal kujul kristalliinformatsioon, mille abil on võimalik talletada kristalli energeetiline muster koheselt raku tasandile ning selle abil organismis ja keha energiaväljas esile kutsuda kiireid ja positiivseid muutusi.
Õieessentse on kasutatud samuti ammustest aegadest ravimiseks ja enesetunde parandamiseks. Seda tehti juba Lemuuria ja Atlantise iidsetes tsivilisatsioonides. See mõjutab peenkehi , avab meridiaane ja seeläbi kergendab füüsilist tervenemist. Õietilgad tõstavad tuju,toetavad emotsioone ning mõjutavad meie armastuse võimet eelkõige iseenda vastu ja suhtumist ning armastust teiste vastu. Nendest leiab abi stressi, masenduse, leina ,hingelise trauma, üksindustunde, hirmu,viha, väsimuse,lootusetuse,meeleolu languse ja ärevuse korral.
Essentsid aitavad muuta kõike, mis ei toimi enam meie elus ning toeatavad hakkamasaamist ka keerulistes olukordades. Vibratsiooniline meditsiin tõdeb,et täielik tervenemine saab alguse alati seest poolt, sest meie keha on iseparanev mehhanism, kui me otsustame tema paranemist hõlbustada, kasutades Maa võnkuvaid ande siis saavutame hea tervise ja tasakaalu, mis on oluline, et me tunneksime end kergelt ja vabalt.

Gerda Kristallitoa kogemus essentsidega- essentsid on toonud kiireid ja positiivseid muutusi kasutades jätkuna peale kristalliteerapiat, kui ka eraldi kuurina tarvitades. On saadud leevendust ärevusele, unehäiretele, leina perioodil ja paljude teiste ebatervete seisundite leevendamiseks.

Õlid ja essentsid

Näitan 1–12 tulemust 21-st

btt