Müügitingimused

 1. Müügitingimuste kehtivus
 2. a) Müügitingimused kehtivad kristallituba.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Hingesära OÜ vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
  b) Kristallituba.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse kristallituba.ee veebilehel.
 3. Tellimuse vormistamine
 4. a) Lisa soovitud tooted ostukorvi.
  b) Tellimuse vormistamisega alustamiseks vajuta ostukorvis lingile „Edasi maksma“.
  c) Järgnevalt vali, kas soovid tellimuse vormistada külalisena või kasutajana. (Antud hetkel võimalik ainult külalisena)
  d) Tellimuse vormistamise lehel täida nõutud andmeväljad, vali teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajuta lingile „Kinnita tellimus“. Seepeale kuvatakse ekraanile arve mille saate tasuda siseriikliku maksena.
  e) Tellimuse kinnitamisel saadetakse tellimuse kokkuvõte ka märgitud e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.
  f) Tasumata tellimused annuleeritakse hiljemalt 14 päeva kuid mitte vähem kui 2 päeva möödudes  alates tellimuse vormistamisest.
 5. Hinnad

3.1. Kristallituba.ee e-poes olevad toodete baashinnad on arvestatud eurodes.

3.2. Poe haldajal on õigus igal ajal muuta kuvatavaid hindu.

3.3. Kui Poe haldaja on E-poes muutnud hindu peale kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis tarnitakse Kliendile vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

 1. Ostu-Müügi jõustumine

Ost-müük jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Hingesära OÜ arveldusarvele.

 1. Kohaletoimetamine
 2. a) Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Kristallituba.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks.
  b) Kristallituba.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida kristallituba.ee ei saanud mõjutada või ette näha.
 3. Tagastamisõigus

6.1. Kristallituba.ee e-poest ostetud kaupadele kehtib 14 päevane tagastusõigus.

6.2. Tagastusõigus ei kehti allahinnatud toodetel

6.3. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutusjälgeteta.

6.4. Tagastamisel kantakse Kliendile raha tagasi hiljemalt 30 päeva jooksul toote tagastamisest.

6.5. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine Poe haldajale.

6.6. Juhul kui peale tagastamist ilmneb, et tagastus ei vasta Kasutuslepingus toodud tingimustele, siis raha ei tagastata.

 1. Kristallituba.ee e-pood ei vastuta:

7.1 Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustumise eest

7.4 toote tarneaja pikkuse üle;

7.8 toote tavapäraste kulumiste eest.

 1. Vääramatu jõud

Kristallituba.ee ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Kristallituba.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 1. Isikuandmete kaitse ja turvalisus
 2. a) Kristallituba.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.
  b) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Kristallituba.ee poolne ligipääs.
 3. Pretensioonide esitamise kord
  e) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest.
  f) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
btt